П’ята міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві” (Уманський НУС, 23 березня 2021 року)

П'ята міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві” (Уманський НУС, 23 березня 2021 року)

23 березня 2021 року П’ята міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві” відбулася за наступними секціями:

• Розсадництво;
  • Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин;
  • Післязбиральна доробка, зберігання та переробка.

Сертифікати учасників:
Пелехатий В. М., Черняк С. А., Майборода В. П., Полуніна О. В., Чаплінський С. В., Заморський В. В., Чецький Б. О., Бондаренко П. Г., Алексєєва О. М., Смєшко О. О.Мельник О. В., Терещенко М. М., Шарапанюк О. С., Пелехата Н. П., Гурківський Р. О., Яковенко Р. В., Юдицька І. В., Дрозд О. О.

Збірник доповідей учасників конференції у форматі *.pdf :

М34

Матеріали п’ятої міжнародної наукової Інтернет-конференції “Інновації в садівництві” 23 березня 2021 року. Умань : Видавець «Сочінський М. М.», 2021.  38 с.

ISBN 978-966-304-400-2  978-966-304-400-2 Замовлення № 685ISBN 978-966-304-350-0

Збірник містить доповіді науковців, які було презентовані в секціях «Розсадництво», «Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин», «Післязбиральна доробка, зберігання та переробка» на П’ятій міжнародній науковій Інтернет-конференції «Інновації в садівництві», що відбулася 23 березня 2021 року в Уманському національному університеті садівництва.
Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, магістрантів, студентів та фахівців, які займаються питаннями розвитку садівничої та суміжних галузей.

Запрошуємо до обговорення доповідей!

Свої відгуки на доповіді учасників надсилайте на адресу поштової скриньки plodivnytstvo@gmail.com
і ми розмістимо їх на цій же сторінці в розділі =Обговорення=.

Учасники конференції та теми доповідей:

Назва секції
Автор (автори)
Тема доповіді
2-Розсадництво
Пелехатий В. М., Черняк С. А.
Продуктивність сортів літньої малини в маточнику
2-Розсадництво
Майборода В. П., Полуніна О. В.
Ріст та продуктивність клонової підщепи яблуні 54-118 у відсадковому маточнику за використання органічних субстратів для підгортання
2-Розсадництво
Пелехатий В. М., Чаплінський С. В.
Економічна ефективність вирощування однорічних саджанців вишні
3-Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин
Заморський В. В., Чецький Б. О.
Особливості продукційного процесу нових сортів яблуні
3-Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин
Бондаренко П. Г., Алексєєва О. М., Смєшко О. О.
Вплив сорто-підщепних комбінувань та схем розміщення дерев на урожайність та якість плодів абрикоса в інтенсивному насадженні
3-Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин
Мельник О. В., Терещенко М. М., Шарапанюк О. С.
Мікроклімат насаджень яблуні під протиградовою сіткою за різних систем утримання ґрунту
3-Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин
Пелехата Н. П., Гурківський Р. О.
Продуктивність суниці залежно від мульчування
Яковенко Р. В.
Ростові показники дерев груші сорту Основ’янська залежно від позакореневого підживлення
Юдицька І. В.