Часті запитання

Часті запитання

Коли відбудеться наступна конференція?

Дата і тема проведення наступної конференції зазначена на сторінках Новини і Наступна конференція.

Чому вигідно брати участь саме у вашій інтернет-конференції?

Вартість участі у нашій інтернет-конференції співрозмірна з іншими, відомими на сьогоднішній день в Україні, аналогічними конференціями. Разом із тим ми пропонуємо ряд вагомих переваг:

  1. Ми дозволяємо публікування робіт з рисунками – це Вас не обмежує у висвітлені результатів досліджень!
  2. Ми дозволяємо публікування текстів доповідей довільної складності (включаючи формули, таблиці тощо) – це Вас не обмежує у висвітлені результатів досліджень!
  3. Ми пропонуємо вибір варіантів оплати оргвнеску за участь в конференції (платіж на картковий рахунок можна здійснювати не виходячи з дому (в системі Приват24) чи за допомоги довільного терміналу електронних платежів (встановлюють у супермаркетах, офісах і т.д.) – це економить Ваш час.
  4. Ми пропонуємо готові файли-шаблони для оформлення тексту доповіді і заявки учасника конференції – це економить Ваш час та спрощує підготовку матеріалів для участі в конференції.
  5. Ми пропонуємо на вибір автора (авторів) замість підготовки файлу-заявки проходити on-line реєстрацію учасника конференції.
  6. Ми пропонуємо на своєму сайті після проведення конференції pdf-версію збірника матеріалів конференції (можливість вільного перегляду і завантаження) – це дозволить завжди мати “під рукою” матеріали усіх учасників наукових конференцій.

Які вимоги ставляться до оформлення тексту доповіді?

Вимоги до оформлення тексту доповіді сформульовано на сторінці Вимоги до оформлення.

Яка вартість опублікування тексту доповіді в збірнику матеріалів конференції?

Вартість опублікування тексту доповіді в збірнику матеріалів конференції зазначено на сторінці Вартість участі в конференції.

Як можна оплатити участь у інтернет-конференції?

Оплатити оргвнесок за участь в інтернет-конференції можна перерахувавши потрібну суму (Вартість участі в конференції) на картковий рахунок двома шляхами: або внесенням через відділення будь якого банку, або внесення оплати в системі Приват24. Детально про способи оплати і відповідні реквізити наведено на сторінці Варіанти оплати.

Які напрями роботи конференції?

Напрями роботи чергової конференції зазначено на сторінці Наступна конференція.

Як оформити список використаних у тексті публікації джерел?

Полегшення процедури оформлення наукових джерел відповідно до вимог Вищої атестаційної комісії (ВАК) України та проходження нормоконтролю при написанні Ваших публікацій, курсових, дипломних, дисертацій та інших наукових робіт можливе за допомогою сайту VAK.in.ua. Ви можете швидко та легко оформити Ваш “Список використаних джерел”.